Продаж дитячих медичних масок

Використання дитячих медичних масок для захисту дихальних шляхів і всього організму

Для надійного захисту дітей від вірусів, одним з надійних варіантів є використання захисних масок. Саме такі маски здатні на 90 відсотків забезпечити захист вашої дитини від небезпечного вірусу.

Кому рекомендується носіння дитячої медичної маски

Діти можуть не тільки самі хворіти небезпечними вірусами, а й бути переносниками небезпечних мікроорганізмів. Саме тому Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує дітям також, як і дорослим, носити медичні маски.

Наприклад, дітям від 12 років рекомендується носіння масок на рівні з дорослими, адже ризик придбати захворювання різко зростає зі збільшенням віку. Для дітей від шести до одинадцяти років рекомендовано носіння медичних масок на розсуд батьків і при наявності певних умов.

Щоб батькові було простіше вирішити, чи потрібно використовувати дитячі медичні маски їх дитині, який потрапляє в діапазон від 6 до 11 років, ВООЗ рекомендує звертати увагу на такі моменти:

Чи буде відстань від дитини до дорослого один метр і більше чи ні.

Рівень поширення вірусної інфекції в конкретному регіоні.

Чи здійснюється взаємодія дитини з дорослими похилого віку.

Чи вміє дитина правильно користуватися захисними масками.

Чи є у дитини певні особливості організму і підвищена ймовірність появи задишки при її використанні.

Чи є можливість міняти маски протягом усього періоду їх використання – це можуть бути одноразові маски або ж багаторазові, які можна прати.

Чи є можливість з боку дорослих здійснювати контроль за правильним носінням маски дитиною.

Проаналізувавши всі ці пункти, можна зробити висновок, варто чи ні носити маску вашій дитині, адже найчастіше це конкретне рішення батьків, які в свою чергу відповідають за здоров’я своєї дитини.

Якщо ж вашій дитині ще немає п’яти років, то можна не одягати йому маску. Єдиний виняток – це високий епідеміологічний поріг захворюваності, а також наявність прямого контакту з хворими.

Які маски найкраще вибрати для дитини

При виборі медичної маски для дитини, варто звернути увагу на такі нюанси:

Тип матеріалу – краще якщо це будуть маски з спанбонду і мельтблаун. Саме цей матеріал дає високий захист від попадання вірусу в організм дитини.

Одноразові або багаторазові – найчастіше дитині зручніше використовувати саме одноразову маску, адже її немає необхідності стирати, а можна просто викинути.

Кольорове рішення – сьогодні з’явилася велика кількість різноманітних дитячих масок, але найкращим варіантом вважається нейтральна маска блакитного кольору, яка надійно захищає органи дихання.

Переваги співпраці з компанією guma.lviv.ua

При виборі якісних масок для дітей, важливо враховувати їх безпеку, адже дитина в них проводить досить тривалий час, особливо в період відвідування школи. Так, виробник guma.lviv.ua здійснює продаж дитячих медичних масок, які відповідають всім санітарним нормам і вимогам.

Компанія має власне виробництво таких виробів і чітко стежить за всіма нюансами їх виробництва. Серед основних переваг виробництва в компанії guma.lviv.ua можна назвати:

Наявність сертифікатів на виробництво дитячих медичних масок.

Високий ступінь захисту масок від шкідливого впливу мікроорганізмів.

Велика розмаїтість виробів.

Надання індивідуального підходу до кожного клієнта.

Можливість замовити маски в будь-якій кількості в одному місці.

Так як вартість масок є часто вирішальним фактором, компанія guma.lviv.ua пропонує найкращу цінову рішення. Тільки виробник знає, як встановити оптимальну вартість на вироби, адже при формуванні цінової політики відсутні накрутки посередників через їх відсутність. Звертайтеся і робіть замовлення в будь-який зручний для вас час, адже ваші діти гідні кращого захисту від шкідливих мікроорганізмів.