Купити дитячі медичні маски

Як вибрати дитячу медичну маску

Медична маска – це один з найкращих варіантів захисту від шкідливих вірусів, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Саме тому такі маски рекомендується носити не тільки дорослим, але й дітям, адже вони найчастіше є переносниками інфекцій.

Вибираємо маску для дитини

При виборі маски для дитини варто визначитися з її призначенням – це може бути:

• Маска може бути для повсякденного використання.

• Маска для медичного використання.

Залежно від таких умов експлуатації варто враховувати і стерильність маски, що підтверджує її безпеку для використання дітьми. Залежно від таких умов маски можуть бути різного класу захисту.

Також варто звернути увагу і на комфорт, цей параметр визначаються такими нюансами:

• воздухопропускной здатність – наскільки легко дитині буде дихати в масці.

• Оптимальний розмір вироби – дитячі маски повинні бути меншого розміру, ніж дорослі. Тільки так вона зможе щільно облягати особа і в той же час не здавлювати його і не завдавати дискомфортних відчуттів.

• Спосіб кріплення – для дитини повинен вибиратися найпростіший і надійний варіант кріплення маски, а саме на гумці. Так, дитина зможе швидко її зняти і одягнути при необхідності.

Особливості дитячих медичних масок компанії guma.lviv.ua

Компанія guma.lviv.ua здійснює виробництво дитячих масок у відповідності з усіма санітарними вимогами. Тут ви можете купити дитячі медичні маски, які відповідають таким параметрам безпечності та комфорту:

• Маски мають три шари і повністю безпечні для дітей – зовнішні шари виготовляються з нетканого матеріалу, а внутрішні – виконують функцію фільтра. Саме такий підхід дозволяє забезпечити надійний захист органів дихання дітей, всього організму, а також виключають передачу інфекції між людьми.

• Високий ступінь захисту від поширення інфекції.

• Маски практично невагомі і дозволяють з легкістю дихати.

• Навіть при тривалому використанні таких масок, вони не натирають, не тиснуть і не викликають роздратування.

• мулових виборі розміру маска щільно прилягає до обличчя дитини і надійно його захищає.

Використовувати одноразові маски рекомендується близько двох, трьох годин або ж до того часу, поки виріб не стане вологим. Через свою невисоку вартість такі маски можуть змінюватися досить часто і не викликати фінансові труднощі у батьків. Через часту зміну маски, рекомендується купувати відразу декілька виробів упаковками.

Компанія guma.lviv.ua пропонує кращі умови для співпраці, вигідну вартість виробів, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тепер ви з легкістю зможете захистити свою дитину від вірусної інфекції з мінімальними фінансовими вкладеннями.

Комфортне використання маски дитиною

При виборі маски для дитини батьки не завжди можуть зрозуміти, чи комфортно йому в ній чи ні. Тому спочатку можна купити одну маску або одну пачку дитячих масок, щоб зрозуміти, чи підходять вони вам чи ні.

Дитяча маска підходить дитині, якщо:

• Дитині в ній легко дихати – діти дихають набагато частіше, ніж дорослі, що так само варто враховувати.

• Після зняття маски з внутрішньої сторони виробу не утворюється волога.

• Виріб одночасно добре тримається і не перелавлівает особа і носову перегородку дитині.

• Виріб щільно прилягає до обличчя дитини, але при цьому не доставляє йому дискомфорту.

• Маска добре тримається і дитині немає необхідності постійно е поправляти руками, адже це може бути небезпечно для нього.

Кому носити маску: здоровому або хворому дитині

З появою необхідності носити маску постало питання, кому ж все-таки необхідно її використовувати – хворим людям або здоровим. Відповісти на це питання однозначно не можна, важливо оцінювати ризики підхопити інфекцію.

Якщо передбачається, що дитина буде мати прямий контакт з людиною, який вже заражений, краще використовувати маску. Також маску рекомендується носити дітям, які будуть щільно спілкуватися один з одним, наприклад, в школі і садку.

Під час прогулянки по свіжому повітрю далеко від людей надягати маску немає необхідності, краще насолодитися чистим повітрям, що принесе більше користі для здоров’я.