Гумова підлога Львів

Гумова підлога Львів

Гума має прекрасні амортизуючі властивості і хорошу протиковзкову здатність. Саме така характеристика дозволяє вважати гумову плитку найкращим матеріалом для безпечного покриття. Жоден інший матеріал не поєднує в собі одночасно два цих важливих показника безпеки.

Переваги гумової плитки як універсального дорожнього покриття на цьому не закінчуються. Висока зносостійкість і стійкість до впливів навколишнього середовища дозволяють використовувати вироби з гумової плитки при температурі від -40ͦ до + 70ͦ. Крім того, гумове покриття дуже практичне і гігієнічне в застосуванні: воно легко миється, не вигоряє на сонці, на ньому не утворюється цвіль і грибок. При укладанні гумового покриття не потрібна допомога професіоналів – гумова плитка обладнана сполучними втулками. Багато клієнтів «ГУМА ЛЬВІВ» вже по достоїнству оцінили підлоги з гумового покриття. Гумова плитка для підлоги в приватних і промислових приміщеннях, на складах і в гаражах протягом декількох років не втрачає стійкості навіть при взаємодії з різними речовинами. Бездоганні характеристики безпеки дозволяють використовувати гумову плитку в особистих цілях, наприклад, на дачі, терасах і садових доріжках. Так само, гумова плитка встановлюється на спортивних майданчиках і дитячих зонах.

Якщо Вам необхідна високоякісна гумова плитка в Україні – звертайтесь до нас. «ГУМА ЛЬВІВ» – це компанія, яка продає продукцію тільки власного виробництва!

Плитка з гумової крихти

Гумова крихта являє собою сукупність подрібнених шматочків гуми – результат спеціальної обробки автомобільних шин. Плитка з гумової крихти неймовірно довговічна у використанні, не ламається і не кришиться. Вона пропускає воду і легко миється.

Гумова плитка широко застосовується як безпечне покриття дитячого та спортивного майданчиків, покриття на сходи. Вона дуже естетично виглядає і не обмежує споживача в кольорі – велика гама кольорів дозволяє зі смаком створити гігієнічне та екологічне покриття на дачі або біля будинку. Гумова поверхня відмінно відштовхує воду і має шорстку поверхню, тому на ній не утворюються калюжі навіть після дощу. Взимку можна не побоюватися, що плитку з гумової крихти покриє шар льоду – еластичність матеріалу не допустить цього. Компанія «ГУМА ЛЬВІВ» пропонує Вам гумову  плитку для підлоги, гумові рулони для підлоги в гараж і майстерні, покриття для басейнів і сходів, гумові плитки на сходи – вся продукція виготовляється за допомогою сучасного обладнання і орієнтована на широку сферу використання.

Застосування плитки з гумової крихти

Плитка з гумової крихти крім визнаних переваг  – безпека, надійність, довговічність – має ще й широку сферу застосування. Нею покривають спортивні та дитячі майданчики, роблять накладки на слизькі сходи і ступені, організовують покриття на садових ділянках і дачах. Різнобарвна мозаїка або будь-яке геометричне зображення стає можливим, якщо Ви використовуєте плитку з гумової крихти: завдяки окремим фрагментам можна змонтувати будь-яке за величиною покриття.

Виробництво гумової плитки – це створення потенційно нового за якістю та застосуванням продукту. Така плитка прекрасно підійде для створення пішохідних доріжок, для стежок на дачній ділянці. Тротуари і вхідні зони в різні приміщення також можуть бути викладені гумовою плиткою – вони не зносяться і не потріскаються навіть в сильний мороз!

Гумова плитка для підлоги використовується і в сільському господарстві, в гаражах, в складських приміщеннях та інших об’єктах. Вона ідеальна в якості пішохідних доріжок, забезпечуючи стійкий антиковзаючий і амортизуючий ефекти.

Звертайтесь до нас! «ГУМА ЛЬВІВ» це компанія, яка за короткий термін завоювала перші місця на ринку по виготовленню і продажу гумового покриття!

Гумове покриття розділяється на декілька видів: плитка, плитка-пазл, рулони, плитка-трава, а також крихта.

Розміри плиток: 500 х 500, товщиною 20, 30, 40 мм. Також плитка по якосі може бути: стандарт і преміум. За кольом плика ділиться на чорну і кольорову.

Розміри плиток-трави 500 х 500, товщиною 20, 30, 40 мм.

Розміри рулонів:

  • 1200 х 2400, товщиною 10 і 15 мм.
  • 1500 х 700, товщиною 10 і 15 мм.

В наявності також крихта, поліуретановий клей і набори для самостійного покриття.

Плитка

Виготовляється з гумової крихти, поліуретанового клею та, при потребі, барвника чи EPDM крихти.

Використовується як постійне універсальне покриття. Підходить як для двору, так і для внутрішніх приміщень.

Чудово підходить для дитячих майданчиків, спортклубів, гаражів, садових доріжок, терас, майстерень, пандусів, дачних ділянок, дач, сходів, переходів, вхідних зон.

Гарантія: 4 роки з моменту покупки чи встановлення

Плитка ПРЕМІУМ класу по ціні стандарт
Ціна
Плитка 500 х 500 х 20 мм
від 360 грн/м²
Плитка 500 х 500 х 30 мм
від 490 грн/м²
Плитка 500 х 500 х 40 мм
від 650 грн/м²
Плитка-пазл

Виготовляється з гумової крихти, поліуретанового клею та, при потребі, барвника чи EPDM крихти.

Як правило використувується у місцях де покриття є тимчасовим, в орендованих приміщеннях, у місцях де не бажане приклеювання плит до підлоги.

Чудово підходить для спортклубів, СТО, садових доріжок, терас, майстерень, пандусів, дачних ділянок, приватних дитячих майданчиків.

Гарантія: 4 роки з моменту покупки чи встановлення

Варіанти плитки
Чорна
Кольорова
Плитка 500 х 500 х 15 мм
600 грн/м²
650 грн/м²
Плитка 500 х 500 х 20 мм
650 грн/м²
700 грн/м²
Рулони

Виготовляються з гумової крихти, поліуретанового клею та, при потребі, барвника чи EPDM крихти.

Використовується як постійне покриття на твердій основі: бетон, дерево, метал, асфальт, інший вид твердого покриття. Підходить як для двору, так і для внутрішніх приміщень.

Чудово підходить для сходів, вхідних зон, доріжок, технічних приміщень, спортивних зон і дитячих майданчиків.

Гарантія: 4 роки з моменту покупки чи встановлення

Варіанти рулона
Кольоровий
Рулон 1200 х 2400 х 10 мм
970 грн
Рулон 1200 х 2400 х 15 мм
1280 грн
Рулон 1500 х 700 х 10 мм
400 грн
Рулон 1500 х 700 х 15 мм
500 грн
Плитка-трава

Гумова плитка "Штучна трава" виготовляється за сучасною технологією шляхом холодного пресування штучної трави з гумовою плитою.

За своїми основними характеристика даний продукт чудово імітує характеристики натурального газону, з можливістю цілорічного використання і з малими витратами на обслуговування.

Штучний газон ідеально підходить для спортивних і дитячих майданчиків, і в якості декоративного облаштування майданчиків перед будинком, дворів і терас.

Гарантія: 4 роки з моменту покупки чи встановлення

Варіанти плитки
Трава 8мм (декор)
Трава 20мм (спорт)
Плитка 500 х 500 х 20 мм
720 грн/м²
940 грн/м²
Плитка 500 х 500 х 30 мм
850 грн/м²
1055 грн/м²
Плитка 500 х 500 х 40 мм
950 грн/м²
1150 грн/м²
Крихта

Купуючи крихну, ви зможете самостійно укласти плитку, а також створити свій неповторний візерунок і стиль поверхні.

По розміру крихта поділяється на: 0,5-1 мм, 1-3 мм, 3-4 мм, 5-6 мм.

Гарантія: 4 роки з моменту покупки чи встановлення

Товар
Ціна
Гумова крихта SBR Чорна
6700 грн/тонна
Гумова крихта SBR Кольорова
19000 грн/тонна
Гумова крихта EPDM
3 євро/кг
Пігмент (колір) для крихти
130 грн/кг
Клей поліуретановий
130 грн/кг
УКЛАДКА ПЛИТКИ

Також у нас є команда, яка професійно здійснить укладку плитки, виконає ваші побажання і реалізує ваше бачення. Довіртесь професіоналам!

Гарантія: 4 роки з моменту встановлення

Послуга
Ціна
Укладка рулонної поверхні
40 грн/м²
Укладка гумової плитки
80 грн/м²
Укладка безшовного гумового покриття 10 мм
120 грн/м²
Укладка безшовного гумового покриття 15 мм
140 грн/м²
Укладка безшовного гумового покриття 20 мм
160 грн/м²
Укладка безшовного гумового покриття 30 мм
160 грн/м²
Укладка безшовного гумового покриття 40 мм
180 грн/м²
М'який асфальт

Купіть готовий набір усіх складових для самостійного монтажу гумової поверхні. Зручно та якісно.

М'який асфальт(безшовне покриття) - спеціальний набір компонентів для самостійного приготування робочої суміші з подальшим влаштуванням безшовного покриття для підлоги з гумової крихти. Покриття встановлюється на підготовлену тверду поверхню: бетон, асфальт, дерево, метал. Додаткове обладнання та спеціальні навички не потрібні.

Комплект м'якого асфальту призначений на покриття поверхні площею 1м2, з товщиною 10мм.

Склад:

  • Крихта: 6кг
  • Кольоровий пігмент: 240 грам
  • Клей: 1,4 кг
  • Грунтовка: 1 літр
Продукт
Ціна
Комплект М'який асфальт
400 грн