Дитячі захисні маски Львів

Надійний захист дітей від вірусів за допомогою медичних масок

При виникненні епідемії вірусів важливо правильно захиститися. Одним з надійних варіантів вважається в першу чергу захисна маска. Саме вона здатна затримати до дев’яносто відсотків шкідливих мікроорганізмів і дозволяє безпечно відвідувати громадські місця.

Дуже важливо не тільки купити і використовувати захисну маску або респіратор, а й правильно підібрати її. Великою популярністю користуються дитячі маски, купити які оптимального розміру не завжди є можливим.

Захист від хвороб за допомогою медичної маски

При виборі дитячої маски важливо враховувати анатомічні особливості, адже виріб повинен щільно прилягати до обличчя і в той же час не тиснути на перенісся. Саме тому для дитини важливо купувати спеціальні дитячі маски, які не будуть бовтатися на обличчі, а зможуть надійно захистити дитину.

Носіння такої спеціальної маски здатне захистити дорослих і дітей від великої різноманітності вірусів, які передаються повітряно-крапельним шляхом, серед яких можна назвати:

Інфекції грипу та інші респіраторні інфекції.

Кір.

Краснуха.

Віспа.

Паротит.

Коклюш.

Туберкульоз.

Також маска здатна захистити і від різного роду вірусів ангіни, тому її використання має незаперечну перевагу з період поширення великої кількості вірусів та епідемій.

Купити дитячі захисні маски в аптеці найчастіше становить проблему, адже завозять їх вкрай рідко. Відмінним варіантом купити дитячі захисні маски у Львові буде звернутися на сайт www.guma.lviv.ua. Саме ця компанія є виробником дитячих масок і спеціалізується на їх сертифікованому виробництві.

різноманітність масок

Багато людей не знають, яку саме маску їм вибрати, адже зараз їх з’явилася величезна безліч. Важливо розібратися у всіх цих типах виробів і знати, яка саме вам необхідна. Так, можна виділити такі типи захисних масок:

Ті, які використовуються для проведення процедур – процедурні.

Ті, які можна використовувати в повсякденному носінні.

Маски спеціального призначення, тобто хірургічні.

При виборі виробів важливо уточнювати стерильні вони чи ні.

Маски, які використовуються для процедур є тришарові вироби, які призначені для одноразового використання. Такими шарами є два зовнішніх шару і один внутрішній, який виконує роль фільтра. Найчастіше саме їх використовують для відвідування громадських місць, магазинів і поліклінік.

Хірургічні маски мають чотири шари, додатковим є шар, який не пропускає рідину – це дуже важливо при проведенні операцій. Стерильні вироби найчастіше використовують при проведенні хірургічних втручань або під час здійснення дослідних випробуваннях в лабораторіях.

Крім таких захисних масок велику популярність мають і респіратори – вони забезпечують більший захист і найчастіше їх використовують в місцях з підвищеною кількістю заражень. При виборі респіратора важливо правильно підібрати ступінь захисту.

Якщо респіратор не має сумного клапана, то він вважається одноразовим і використовувати його можна не більше двох годин. Самі маски виробляються з бавовни і деякі з видів можна прати при високих температурах.

Переваги співпраці з компанією www.guma.lviv.ua

Звернувшись в компанію www.guma.lviv.ua, ви зможете замовити дитячі захисні маски за вигідною ціною від виробника. Відсутність посередників робить вартість виробів ще більш вигідним.

Дитячі маски від виробника на сайті www.guma.lviv.ua не мають:

Жорсткої гумки від нижньої білизни.

Капелюшній гумки круглого виду.

Широкій гумки, яка може залишати сліди на обличчі.

Все це на виробах від виробника відсутній, що говорить про високий їх якості. Всі маски від виробника дозволяють дитині вільно дихати. При цьому всі шви акуратно оброблені, а сама маска проводиться спеціально для дітей.

Звернувшись на сайт www.guma.lviv.ua, ви зможете оцінити такі переваги співпраці:

Висока якість виробів.

Відповідність всім стандартам якостям і гігієнічним нормам.

Вироби виконані для дітей відповідно до їх анатомічними особливостями.