Дитячі сертифіковані маски

Різноманітність масок і особливості нетканих виробів від виробника

Маска сьогодні відіграє велику роль в житті кожної людини, адже без неї просто не вийде відвідати магазин, заправку або будь-яке інше громадське місце. Їх носять як дорослі, так і діти з метою захисту органів дихання і всього організму від потрапляння шкідливих мікробів.

Перед тим, як надіти маску, варто розібратися в тому, чим саме вони відрізняються і на що звертати увагу при покупці.

Різноманітність захисних масок для дітей і дорослих

Сьогодні багато виробників істотно розширили свій асортимент захисних масок і випускають велику їх різноманітність. Великою популярністю користуються дитячі захисні маски, особливо в період відвідування садка і школи.

У звичайних аптеках буває не просто знайти дитячі маски, тому багатьом батькам доводиться здійснювати пошуки в інтернеті. Компанія www.guma.lviv.ua пропонує купити дитячі сертифіковані маски за вигідною ціною від виробника.

Так, серед асортименту масок можна виділити:

• Стерильні одноразові маски – при виробництві вони обробляються особливим чином і найчастіше їх використовують лікарі при проведенні оперативних втручань.

• Нестерильні – сюди можна віднести всі захисні маски, які використовуються в побуті кожен день. Їх можна використовувати в медустановах, в побуті, на виробництвах, а також при відвідуванні громадських місць.

При виборі маски важливо враховувати і те, хто саме її буде використовувати. Так, вироби можуть бути призначені:

• Для дітей до п’яти років – це найменший розмір. Таким маленьким дітям найчастіше використовують маски при ймовірності захворювання, коли воно може негативно відбитися на житті і здоров’ї малюка.

• Для дітей від п’яти до чотирнадцяти років – саме такий розмір найчастіше вибирають дітям в школу або садок. Вона дуже зручна, виконана з м’яких антиалергенних матеріалів і відповідає всім анатомічним особливостям дитячого особи.

• Дорослі маски – вони можуть відрізнятися за кількістю шарів, типу гумки або зав’язок і іншим параметрам.

З чого виробляються захисні маски

Дуже важливо при виробництві використовувати м’яку тканину, яка буде комфортно прилягати до тіла і в той же час надійно захищати органи дихання від інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Так, для виробництва таких масок можуть використовуватися такі матеріали:

• Марлеві вироби – найчастіше вони мають зав’язки для їх фіксації на обличчі. Подібні вироби захищають пару годин, після чого вони повинні бути замінені на нові. Такі вироби все більше втрачають своєї популярності, так як не зручні у використанні.

• Неткані вироби, які найчастіше мають три шари. Такі вироби також одноразові і застосовуються в тих місцях, де немає необхідності підвищеної стерильності.

• Хірургічні маски – – вони мають чотири шари, один з який захищає від проникнення вологи.

• Вугільні маски – вони виробляються з тканини і використовуються в районах з підвищеною запиленістю.

При виробництві нетканих захисних масок, наприклад, в компанії www.guma.lviv.ua, використовуються неткані матеріали, а саме:

• Спанбонд – з нього виробляються два зовнішні шари.

• мельтблаун – є фільтруючим шаром.

Переваги використання нетканих медичних масок

Великою популярністю як серед дітей, так і серед дорослих, користуються неткані захисні маски. Вони мають такі основні переваги:

• Зручні широкі петлі для фіксації – вони добре утримують маску, не завдаючи дискомфорт людині. Це дуже важливо для дітей, адже шкіра у них дуже тонка і чутлива.

• Наявність дротяного носового затиску – дозволяє зафіксувати маску чітко по обличчю у відповідності з усіма нюансами дитини. Адже дуже важливо, щоб маска щільно прилягала до обличчя і не пропускала небезпечні мікроорганізми.

• Наявність гофрування підвищує комфорт використання вироби, маска не прилягає до губ.

Вибирайте ретельно маску, яка буде відповідати віку дитини, а також його анатомічним особливостям, тоді ви будете впевнені в тому, що ваша дитина надійно захищає від вірусів та інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом.