Дитячі медичні маски Львів

Особливості вибору медичної маски для дітей і дорослих

Медична маска – це відмінний спосіб захистити себе і свою дитину від негативного впливу шкідливих мікроорганізмів. Саме такий виріб, правильно підібране за розміром, дозволяє надійно захистити організм від інфекції, яка передається повітряно-крапельним шляхом.

Кому потрібні медичні маски

Сьогодні, в період епідемії, без маски не пустять в транспортний засіб, магазин та інші місця громадського користування. Саме тому в якості захисту мати маску рекомендується кожному, хто відвідує такі місця і користується громадським транспортом.

Так, використовувати маску в якості захисту від попадання вірусної інфекції рекомендується:

Дітям під час пересуваннями коридорами в школі.

Дітям і дорослим, які будуть мати прямий контакт із зараженими на ковід-інфекцію.

Людям, які працюють в сфері обслуговування, торгівлі, а також медичним працівникам.

Під час відвідування лікаря.

Ще не так давно була думка, що носити маску необхідно тільки хворим людям, але через те, що багато хворих просто не дотримуються маскового режиму і можуть бути потенційно небезпечними суб’єктами, було прийнято рішення про доцільність використання масок так і для здорових людей під час відвідування громадських місць.

Варіанти масок для використання

Серед численних варіантів масок велику популярність мають медичні маски, які виробляються у відповідності з усіма сертифікатами якості та гігієнічними нормами. Саме тому компанія www.guma.lviv.ua здійснює виробництво саме таких дитячих масок.

Діти не можуть використовувати маски для дорослих, адже виріб повинен щільно прилягати до обличчя, але в той же час не здавлювати його. Забезпечити це, а також надійний захист дітей від вірусів може саме спеціальна дитяча маска. Замовити дитячі медичні маски у Львові ви завжди можете на сайті www.guma.lviv.ua.

Так, серед основних типів масок для дітей можна виділити такі:

Одноразові медичні маски – під час виробництва використовується нетканий матеріал зовні і спеціальний фільтр всередині. Саме такий підхід дозволяє надійно захищати органи дихання від попадання в них шкідливих мікроорганізмів.

Багаторазові пітти – їх особливістю є стильний дизайн.

Респіратори – дитячі розміри таких масок буває складно знайти.

Забезпечення правильної захисту органів дихання від вірусів

Для правильної експлуатації маски важливо не тільки купити її, але і правильно носити. Для надійного захисту важливо правильне прилягання маски відповідно до анатомією людини. Саме тому дітям не можна використовувати дорослі маски, які просто будуть великими для них і не будуть надавати належного захисту.

Велика частина масок, які набувають люди, відноситься до нестерильним і можуть бути використані для щоденного використання. Вони повністю безпечні і не викликають алергічних реакцій, що дуже важливо для дітей.

Важливі нюанси використання масок

При експлуатації медичних масок важливо пам’ятати про такі нюанси:

Носіння маски не є єдиним методом захисту, тому високий рівень захисту досягається тільки в комплексі з іншими заходами безпеки. Необхідно намагатися уникати громадських місць, дотримуватися дистанції, а також обробляти руки антисептиками після відвідування таких місць.

Ще не так давно носити маску рекомендувалося тільки людям, які захворіли або тим, хто відчуває перші ознаки захворювання, але сьогодні в період гострої епідемії носіння масок в громадських місцях є обов’язковим. Маска являє собою якийсь бар’єр між зараженою людиною або тим, хто є переносником інфекції, і здоровою людиною.

Якщо передбачається контакт дитини або дорослого з вже хворою людиною, маска є обов’язковим атрибутом.

Під час покупки маски важливо звертати увагу на наявність сертифікатів якості у виробника, а також їх відповідність всім гігієнічним нормам. Захищайте себе і своїх дітей тільки безпечними медичними масками, і ваше здоров’я завжди буде на належному рівні.